Aktualności

OSP Jankowa najlepsza w piłkę nożną w Gminie Bobowa

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W niedzielę 18 czerwca 2017 roku na boisku sportowym ORLIK przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej rozegrano Gminny Turniej Drużyn Strażackich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Bobowej. Do sportowej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów z spośród siedmiu jednostek OSP w gminie Bobowa. Nie dotarła tylko drużyna z Sędziszowej.

– Za nami już kolejny turniej drużyn strażackich o puchar burmistrza Bobowej – mówił dh Tomasz Tarasek Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Gorlicach. – W dzisiejszym turnieju wzięło udział sześć drużyn, a najlepszą okazała się OSP Jankowa. Bardzo cieszymy się, że rywalizacji strażaków przyglądała się znaczna ilość mieszkańców. Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę podczas zawodów powiatowych, które odbędą się za tydzień w Krygu.

W meczu finałowym zagrały na przeciwko siebie drużyny z Jankowej i Wilczysk. Ponieważ 15-minutowe spotkanie zakończyło się wynikiem 1 : 1, zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, w których lepszy okazał się zespół OSP Jankowa.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. OSP Jankowa
2. OSP Wilczyska
3. OSP Stróżna
4. OSP Bobowa
5. OSP Brzana
6. OSP Siedliska

Wręczenia pamiątkowych pucharów oraz dyplomów dokonali: dh Krzysztof Kosiba – Wieceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie, dh Przemysław Wszołek – Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie, dh Tomasz Tarasek – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, dh Jan Juruś i Jan Zieleń – Członkowie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Bobowej a także przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej Stanisław Tabiś.

źródło - www.bobowa24.pl
fot. Łukasz Kieroński

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp.jpggorlice.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica