Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. IX Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
przypominam, iż w niedzielę 3 września b.r. na stadionie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach (ul. Sportowa 9) przeprowadzone zostaną IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Poniżej zamieszczam karty zgłoszenia drużyn oraz informację na temat odprawy dla kierowników drużyn.

Przypominam, że do dnia 26 sierpnia b.r. należy dokonać zgłoszenia drużyn z podaniem nazwisk zawodników. Karty zgłoszenia dla drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych można pobrać klikając poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY OSP

KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY MDP

Każdy uczestnik zawodów, który nie ma ukończone 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na start w zawodach. Poniżej zamieszczam wzór:

ZGODA OPIEKUNA PRAWNEGO

Przypominam ponadto, iż do dnia 26 sierpnia b.r. należy dokonać opłaty za udział drużyny w zawodach w wysokości 300,00 zł. Opłatę należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Gorlicach /Bank Spółdzielczy w Bieczu 35 8627 0001 2002 3005 9558 0001/. W tytule - na działalność statutową.

Przypominam, iż każda drużyna (MDP i OSP) biorąca udział w zawodach musi posiadać ubezpieczenie. Organizator zawodów, którym jest Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, nie zapewnia ubezpieczenia uczestnikom. 

W poniedziałek 28 sierpnia b.r. o godz. 16.00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach przeprowadzona zostanie odprawa dla kierowników drużyn. W odprawie udział weźmie sędzia główny zawodów. Podczas odprawy nastąpi losowanie kolejności startów oraz uzgodnione zostaną wszelkie kwestie, dlatego proszę o obowiązkową obecność.

Linki

zosp malopolska.jpgpolicja.jpggorlice.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica