Aktualności

Zawody Sportowo - Pożarnicze w Gminie Biecz

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 27 sierpnia 2017r. na stadionie sportowym w Bieczu rozegrano Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. W rywalizacji udział wzięły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Biecz. W wyniku przeprowadzenia biegu sztafetowego z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowego najlepsi okazali się druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Libuszy.

Zawody rozpoczęto złożeniem przez Komendanta Gminnego ZOSP RP w Bieczu dh Józefa Huka meldunku o gotowości Wiceprezesowi Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Krzysztofowi Kosibie. Następnie powitano przybyłych gości a wśród nich m.in Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Eugeniusza Stukusa, Burmistrza Biecza Mirosława Wędrychowicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Biecz Grzegorza Nosala.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska na czele z kpt. Mirosławem Boguszem z KP PSP Gorlice. W wyniku przeprowadzenia zawodów i oceny komisji, drużyny zajęły następujące miejsca:
1. OSP Libusza
2. OSP Biecz
3. OSP Rożnowice
4. OSP Binarowa
5. OSP Strzeszyn
6. OSP Racławice
7. OSP Grudna Kępska

Decyzją komisji sędziowskiej drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Korczyny została zdyskwalifikowana z uwagi na braki w przygotowaniu technicznym sprzętu.

Źródło - www.biecz.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp.jpgzosp malopolska.jpgpolicja.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica