Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. I Halowego Turnieju MDP

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach w dniu 3 grudnia 2017 roku organizuje I Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gorlickiego. Turniej przeprowadzony zostanie na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zgłoszenie drużyny należy dokonać do dnia 20 listopada 2017 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poniżej zamieszczam regulamin oraz szczegółowe informacje.

Do startu w turnieju dopuszcza się wszystkie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze przy Ochotniczych Strażach Pożarnych z powiatu gorlickiego. Każda OSP ma prawo wystawić drużynę tylko w danej (jednej!) grupie wiekowej. W turnieju biorą udział drużyny dziewcząt, chłopców lub drużyny mieszane (dziewczęta i chłopcy). Drużyna przystępująca do turnieju składa się z 5 osób. Zawodnicy dzieleni są na grupy: I grupa – uczniowie klas I-VI szkół podstawowych, II grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy VII oraz gimnazjum klasy II i III.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Członkiem Komisji ds. Młodzieży przy Zarządzie Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysławem Wszołkiem pod numerem telefonu 500-170-546.

REGULAMIN /kliknij aby pobrać/

Linki

zosp malopolska.jpgpolicja.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica