Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. odwołania Powiatowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Ze względu na prognozowane niekorzystne warunki atmosferyczne a co za tym idzie brak możliwości przeprowadzenia zmagań pożarniczych odwołane zostają Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze, zaplanowane na niedzielę 29 października 2017 roku !


Zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych. Cel jaki przyświeca Nam przy organizacji zmagań sportowo -pożarniczych to mobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego, popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla.


Niestety zaplanowane na dzień 3 września br. Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze zostały odwołane ze względu na fatalne warunki atmosferyczne. Nowy termin przeprowadzenia strażackich zmagań wyznaczono na dzień 29 października br. Prognozy atmosferyczne na ten dzień są niestety bardzo niekorzystne. Obawy o brak możliwości przeprowadzenia zmagań na dobrym poziomie, poparty analizą prognoz pogodowych z wielu źródeł skłania Nas jako organizatorów do ponownego odwołania zawodów. Czynimy to z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby nie dopuścić do rozczarowania w dniu zawodów.


Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że IX Powiatowe Zawodowy Sportowo – Pożarnicze muszą się odbyć. O planowanym terminie ich przeprowadzenia będziemy na bieżąco informować.

Linki

zosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica