Aktualności

Noworoczno - opłatkowe spotkanie strażaków Gminy Bobowa AD 2018

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 6 stycznia 2018 roku w Domu Kultury w Jankowej odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne strażaków ochotników z terenu Gminy Bobowa. Wydarzeniu towarzyszył udział władz parlamentarnych, samorządowych oraz przedstawicieli Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, Powiatowego i Gminnego ZOSP RP.

Organizatorem spotkania był Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza, który serdecznie powitał zgromadzonych gości w osobach: Poseł na Sejm RP Barbary Bartuś, Członka Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysława Wszołka, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach bryg. Krzysztofa Gładysza, Wiceprezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Bobowej dh Tomasza Taraska, Sekretarz Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Sylwię Muchę, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bobowej Stanisława Tabisia, Kapelana Gminnego ks. Piotra Poślińskiego oraz druhny i druhów ze wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Bobowa.

Spotkanie noworoczne było dobrą okazją do śpiewu kolęd oraz złożenia sobie życzeń podczas łamania się opłatkiem. Po wspólnym śpiewie kolęd przyszedł czas na posiłek i miłą integrację.

Źródło - www.naszabobowa.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

policja.jpgzosp.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica