Aktualności

Zawody Sportowo - Pożarnicze w Gminie Uście Gorlickie

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ochotnicza Straż Pożarna z Gładyszowa po raz kolejny nie dała szans rywalom i w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium. Sportowo - pożarnicze zmagania strażaków zorganizowane zostały w sobotę 12 sierpnia b.r. na stadionie Klubu Sportowego w Uściu Gorlickim.

Meldunek o gotowości do przeprowadzenia zawodów Wiceprezesowi Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Krzysztofowi Kosibie złożył Komendant Gminny ZOSP RP w Uściu Gorlickim dh Marcin Kruczek. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem st. kpt. Piotra Migacza z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. Rywalizującym drużynom przyglądał się oraz głosu użyczył jako komentator Członek Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Eugeniusz Stukus.

Zawody strażackie to rywalizacja w dwóch konkurencjach - sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym. W zmaganiach udział wzięło 6 drużyn: OSP Brunary, OSP Gładyszów, OSP Śnietnica, OSP Smerekowiec i 2 drużyny z OSP Uście Gorlickie. W wyniku przeprowadzenia obu konkurencji, klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:
I miejsce: OSP Gładyszów - 131,48 pkt
II miejsce: OSP Śnietnica - 136,02 pkt
III miejsce: OSP Smerekowiec - 145,84 pkt

Poza konkursem startowały Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze - dziewczyny z OSP Gładyszów oraz chłopcy z OSP Gładyszów, OSP Brunary i OSP Smerekowiec.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

-2 #1 Zenek 2017-08-12 19:28
Pokażcie na aukcji co potraficie na aukcji.Ostatnio wam słabo poszło
Cytować

Linki

zosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica