Aktualności

Trzeci rok z rzędu OSP Staszkówka zwycięża w Mistrzostwach Polski Strażaków

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Druh Jakub Niziołek z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki (gm. Moszczenica) drugi raz obronił tytuł Mistrza Polski w kategorii snowboard, podczas rozgrywanych w dniach 10-11 lutego br. w Niedzicy (Polana Sosny) VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Tym samym niepokonany pozostaje od trzech lat.


VI edycja mistrzostw zgromadziła na starcie blisko 100 zawodników. Strażacy startowali w umundurowaniu bojowym. Pierwszego dnia mistrzostw strażacy starowali indywidualnie, drugiego zaś drużynowo, w czteroosobowych ekipach. W tegorocznej edycji mistrzostw strażaków ochotników z powiatu gorlickiego zarówno w kategorii zjazdów indywidualnych na nartach jak i na snowboardzie reprezentowali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki.

W klasyfikacji generalnej startu indywidualnego na nartach (kat. powyżej 40 lat), druhowie OSP Staszkówka uplasowali się na następujących pozycjach:
4 miejsce - Marek Marszał
5 miejsce - Marian Słota
9 miejsce - Stanisław Pyzik

Startujący w kat. do lat 40 dh Wojciech Mordarski uplasował się w drugiej połowie stawki.

W klasyfikacji generalnej startu indywidualnego na snowboardzie, trzeci rok z rzędu bezkonkurencyjny pozostał dh Jakub Niziołek, deklasując przeciwników, zapewniając sobie ponownie tytuł Mistrza Polski.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

gorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica