Komunikaty Prezesa

Komunikat w sprawie Powiatowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych 2018

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
wszyscy doskonale pamiętamy jak w roku ubiegłym warunki atmosferyczne nie pozwoliły na przeprowadzenie powiatowych zawodów sportowo - pożarniczych. Konieczne jest zatem ich przeprowadzenie w roku bieżącym. Zmagania odbędą się niedzielę 13 maja b.r. na stadionie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach (ul. Sportowa 9). Poniżej zamieszczam karty zgłoszenia drużyn oraz pozostałe informacje.

Zgłoszenia drużyn z podaniem nazwisk zawodników należy dokonać do dnia 4 maja br. Karty należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź złożyć w Sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach. Karty zgłoszenia dla drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych można pobrać klikając poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY OSP

KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY MDP

Każdy uczestnik zawodów, który nie ma ukończone 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na start w zawodach. Poniżej zamieszczam wzór:

ZGODA OPIEKUNA PRAWNEGO

Przypominam, iż każda drużyna (MDP i OSP) biorąca udział w zawodach musi posiadać ubezpieczenie. Organizator zawodów, którym jest Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, nie zapewnia ubezpieczenia uczestnikom.

W mocy pozostają ustalnia z odprawy przed zawodami z roku ubiegłego. Jako pierwsi wystartują dziewczęce drużyny MDP, następnie chłopcy z MDP, drużyna OSP w grupie "C" i drużyny OSP w grupie "A"
MDP dziewczyny:
1. MDP OSP Bystra (gm. Gorlice)

MDP chłopcy:
1. MDP OSP Dominikowice (gm. Gorlice)
2. MDP OSP Wójtowa (gm. Lipinki)

OSP grupa C:
1. OSP Bystra (gm. Gorlice)

OSP grupa A:
1. OSP Ropa (gm. Ropa)
2. OSP Libusza (gm. Biecz)
3. OSP Klęczany (gm. Gorlice)
4. OSP Staszkówka (gm. Moszczenica)
5. OSP Biesna (gm. Łużna)
6. OSP Gładyszów (gm. Uście Gorlickie)
7. OSP Wapienne (gm. Sękowa)
8. OSP Stróżna (gm. Bobowa)
9. OSP Korczyna (gm. Biecz)
10. OSP Pagorzyna (gm. Lipinki)

Rejestracja drużyn na podstawie pisemnych zgłoszeń nastąpi w niedzielę 13 maja b.r. o godz. 10.00 w sekretariacie zawodów. Uroczyste otwarcie zawodów nastąpi o godz. 11.00. Planowane zakończenie o godz. 15.30.

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica