Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. powiatowego kalendarza strażackiego na 2019 rok

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
na ostatnim posiedzeniu Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP zrodziła się inicjatywa wydania powiatowego kalendarza strażackiego na 2019 rok. Dochód z jego sprzedaży przeznaczony ma zostać na dofinansowanie udziału członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w letnich obozach szkoleniowo - wypoczynkowych. Aby kalendarz został wydany, konieczne jest zaangażowanie Was wszystkich.

Kalendarz będzie w rozkładzie miesięcznym, na każdej stronie kolejny miesiąc. Ma on być wydany w dwóch wersjach - dla pań i panów. Wersja dla pań prezentowała będzie 12 strażaków ochotników z powiatu gorlickiego, zaś wersja dla panów 12 strażaczek.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o wytypowanie z każdej gminy 1 strażaka i 1 strażaczki, którzy swoją osobą będą figurować na powiatowym kalendarzu strażackim. Warunkiem jest ukończenie przez te osoby co najmniej kursu podstawowego oraz czynny udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych. Chcemy bowiem ukazać druhny i druhów ochotników w ubraniach bojowych w ich ciężkiej społecznej pracy, niejednokrotnie z narażeniem zdrowia czy życia, na rzecz bezpieczeństwa nas wszystkich.

Zgłoszenia należy składać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie pod numerem 604-061-519 w terminie do końca kwietnia br.

Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony ma zostać na dofinansowanie udziału członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w letnich obozach szkoleniowo - wypoczynkowych w przyszłym roku.

Linki

gorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica