Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. "II Halowego Turnieju MDP 2019"

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach w dniu 9 grudnia 2018 roku organizuje II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gorlickiego. Ubiegłoroczne pilotażowe zmagania pokazały jak dużym zainteresowaniem cieszy się taka forma rywalizacji i rozrywki, stąd jednomyślna decyzja o kontynuowaniu zmagań.

Turniej przeprowadzony zostanie na hali sportowej w Bobowej. Prawo startu w zawodach przysługuje zawodnikom w wieku od 10 do 15 lat. Zawodnicy dzieleni są na grupy chłopców i dziewcząt. Zgodnie z regulaminem ustalono dodatkowy podział na grupy - młodsza: klasy 4-6 szkoły podstawowej, starsza: klasy 7-8 szkoły podstawowej i 3 klasa gimnazjum.

Zgłoszenie drużyny należy dokonać do dnia 24 listopada 2018 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poniżej zamieszczam regulamin oraz szczegółowe informacje.

Każda OSP posiadająca Młodzieżową Drużynę Pożarniczą (zarejestrowaną i wykazaną w systemie informatycznym „raport OSP”) ma prawo wystawić drużynę tylko w danej (jednej!) grupie wiekowej. Drużyna przystępująca do turnieju składa się z 5 osób. Opłata za udział drużyny w turnieju wynosi 50,00 zł.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Członkiem Komisji ds. Młodzieży przy Zarządzie Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysławem Wszołkiem pod numerem telefonu 500-170-546.

REGULAMIN /kliknij aby pobrać/

Przypomnimy jak wyglądało to w roku ubiegłym...

Linki

gorlice.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica