Aktualności

Spotkanie opłatkowe strażaków OSP Rożnowice AD 2018

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku, tradycyjnie w okresie przedświątecznym, w niedzielę 23 grudnia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożnowicach (gm. Biecz) spotkali się druhny i druhowie na spotkaniu opłatkowym. Był to dobry moment na złożenie sobie życzeń, podzielanie opłatkiem ale także do rozmowy w świątecznej atmosferze i dokonania krótkiego podsumowania roku.

Przybyłych licznie strażaków oraz gości przywitał dh Krzysztof Malinowski. Na opłatkowe spotkanie do rożnowickich strażaków przybyli m.in. Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztof Kosiba, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysław Wszołek, Gminny Kapelan Strażaków ks. Stanisław Pałka, Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu Grzegorz Nosal, członkowie czynni i honorowi rożnowickiej jednostki oraz przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Strażacy nie szczędzili sobie serdeczności. Wzajemnie składali życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, szacunku a także dalszego rozwoju jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożnowicach.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica