Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP ws. zgłaszania drużyn z pow. gorlickiego na IX Wojewódzki Zlot MDP

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
w dniu dzisiejszym tj. w środę 17 lipca br., na obiektach OSiR w Gorlicach odbyło się spotkanie robocze z udziałem władz wojewódzkich ZOSP RP, którego celem było omówienie przygotowań do IX Wojewódzkiego Zlotu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Gorlice 2019, który przeprowadzony zostanie w dniu 31 sierpnia br. W trakcie spotkania podjęto szereg ustaleń, w tym obowiązek zgłaszania chęci wzięcia udziału w zlocie przez MDP z terenu powiatu gorlickiego do dnia 20 lipca br.

IX Wojewódzki Zlot MDP przeprowadzony zostanie w Gorlicach w sobotę 31 sierpnia br. Plan trasy wraz z opisem konkurencji podany zostanie niebawem w oddzielnym komunikacie. Jako organizatorzy spodziewamy się 1.000 młodych adeptów pożarnictwa z całego województwa małopolskiego a także z woj. podkarpackiego i woj. śląskiego.

Drużyny MDP z terenu powiatu gorlickiego chętne do wzięcia udziału w zlocie proszę o pisemne zgłaszanie do godziny 20.00 dnia 20 lipca 2019 roku. Karta zgłoszenia do pobrania poniżej. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do mnie osobiście.

W razie pytań proszę o kontakt:
- Krzysztof Kosiba: 604 061 519
- Przemysław Wszołek: 500 170 546

KARTA ZGŁOSZENIA - kliknij aby pobrać

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica