Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachAktualności

Powiatowe obchody święta policji AD 2023

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Uroczysty apel z okazji powiatowych obchodów święta policji przeprowadzony został w niedzielę 9 lipca 2023r. na rynku w Bieczu. W uroczystości udział wziął Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Przemysław Wszołek, reprezentując ruch ochotniczego pożarnictwa ziemi gorlickiej.

Podczas apelu wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe, a następnie odbył się piknik z udziałem funkcjonariuszy Policji i innych służb mundurowych.

W uroczystości wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak. Obowiązki gospodarza pełnił Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach nadkom. Mariusz Piotrowski.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycili przedstawiciele parlamentu, władz samorządowych, kierownicy służb mundurowych i ratowniczych oraz przedstawiciele podmiotów i instytucji współpracujących z gorlicką Policji.

Jednostki OSP z terenu powiatu gorlickiego na co dzień prowadzą współpracę z gorlicką Policją. Tak przy zdarzeniach drogowych, pożarach, innych miejscowych zagrożeniach jak również poszukiwaniach osób zaginionych.

📷Foto: Lech Klimek, Gazeta Krakowska

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica