Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Narada kierownictw Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach i Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach ws. współorganizaji wydarzeń podczas WOŚP 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

W czwartek 18 stycznia 2024r. Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach mł. bryg. Waldemar Krok wraz z Koordynatorem WOŚP z ramienia KP PSP Gorlice bryg. Dariuszem Surmaczem wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP dh Przemysławem Wszołkiem omówili zaangażowanie jednostek ochrony przeciwpożarowej (PSP i OSP) z terenu powiatu gorlickiego w przygotowanie wydarzeń podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie tylko.

Każdego roku druhowie OSP ze wszystkich gmin powiatu gorlickiego bardzo aktywnie włączają się w organizację WOŚP. Wspierają ich także zawodowi strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach.

Na 32 finał WOŚP, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku, strażacy mają już zaplanowane m.in. zabezpieczenie gorlickiego kręciołka, pokazy pierwszej pomocy, pokazy działań ratowniczo-gaśniczych, pokazy ćwiczeń halowych MDP a także udział w akcji zbiórki krwi jak również zabezpieczanie "światełka do nieba".

W celu zebrania pełnych danych oraz stworzenia raportów, wszystkie jednostki OSP z terenu powiatu gorlickiego zaangażowane w jakąkolwiek formę aktywności podczas WOŚP, proszone są o przesłanie informacji (na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms 500170546) wskazując:
- nazwę jednostki OSP
- datę wydarzenia
- formę aktywności (np. pokaz pierwszej pomocy, pokazy ćwiczeń halowych MDP, zabezpieczanie "światełka do nieba")
- liczba zastępów
- liczba strażaków

W jedności siła!

Linki

policja.jpgzosp.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica