Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Eliminacji Powiatowych OTWP 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni Państwo
Druhny i Druhowie,
informuję, iż Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” zaplanowane zostały na dzień 11 kwietnia 2024 roku, o godz. 10:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach.

W związku z powyższym proszę o przeprowadzenie, w terminie do końca marca 2024 roku, eliminacji gminnych OTWP i wyłonienie po 1 laureacie z pierwszego miejsca z danej kategorii wiekowej, który będzie reprezentował Państwa gminę na szczeblu powiatowym wyżej wymiennego turnieju.

Przypominam, że eliminacje gminne przeprowadzić należy w trzech grupach wiekowych:
• I grupa: uczniowie klas I-IV szkół podstawowych,
• II grupa: uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych,
• III grupa: uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Proszę uprzejmie dyrektorów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego o przeprowadzenie eliminacji szkolnych OTWP i wyłonienie 1 laureata, który będzie reprezentował szkołę na szczeblu powiatowym wyżej wymiennego turnieju. Przypominam, iż każdy zespół szkół ma prawo oddelegować tylko 1 uczestnika, niezależnie od tego czy w zespole funkcjonuje np. liceum, technikum itd.

Zgłoszenia laureatów proszę przesłać do dnia 31 marca 2024 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny.

Linki

gorlice.jpgzosp malopolska.jpgpolicja.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica