Oddział Powiatowy ZOSP RP w Gorlicach



Aktualności

Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek 4 marca 2024 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. małopolskiego podczas którego rozstrzygnięto Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

W konkursie udział wzięło 279 uczestników w następujących grupach:
Grupa I Przedszkola, zerówki – 65 prac
Grupa II Szkoły Podstawowe kl.I-IV- 86 prac
Grupa III Szkoły Podstawowe kl. V-VIII- 84 prac
Grupa IV Szkoły ponadpodstawowe – 25 prac
Grupa V Dorośli – 19 prac.

W grupie I - Przedszkola drugie miejsce zajął Piotr Książkiewicz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Łużnej.

W grupie III - Szkoły Podstawowe klasy V-VIII wyróżnienie otrzymała Aleksandra Baran ze Szkoły Podstawowej w Wilczyskach.

W wydarzeniu udział wziął m.in. Członek Zarządu Głównego ZOSP RP dh Krzysztof Kosiba oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Tomasz Tarasek.

Partnerem Głównym wydarzenia był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

WYNIKI:
Grupa I Przedszkole:
1. Izabela Stuglik – pow. wadowicki, Przedszkole w Choczni
2. Piotr Książkiewicz – pow. gorlicki, Przedszkole w Łużnej
3. Zuzanna Dyrcz- pow. wadowicki, Przedszkole w Świnnej Porębie
4. Anna Frączek – pow. nowosądecki, Przedszkole w Stadłach
5. Franciszek Konar- pow. nowosądecki, Przedszkole w Stadłach

Grupa II Szkoły Podstawowe kl.I-IV
1. Michał Bednarek – pow. nowosądecki, Szkoła Podstawowa w Rąbkowej
2. Wiktoria Woźniak – pow. wadowicki, Szkoła Podstawowa w Jaroszowicach,
3. Julia Góralik- pow. suski, Szkoła Podstawowa w Zachełmnej
4. Szymon Gomularz – pow. oświęcimski, Szkoła Podstawowa w Skidziniu
5. Joanna Kondek – pow. olkuski, Szkoła Podstawowa w Olkuszu

Grupa III Szkoły Podstawowe klasy V-VIII
1. Nikola Bodziony – pow. nowosądecki, Szkoła Podstawowa w Rąbkowej
2. Klaudia Mazurkiewicz – pow. nowosądecki, Szkoła Podstawowa w Szczereżu
3. Julia Wysowska – pow. nowosądecki, Szkoła Podstawowa w Ptaszkowej
4. Jakub Kieć – pow. tarnowski, Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
5. Aleksandra Baran – pow. gorlicki, Szkoła Podstawowa w Wilczyskach

Grupa IV Szkoły Ponadpodstawowe
1. Marta Brońska – pow. oświęcimski- Liceum w Bielsku Białej
2. Aleksandra Zięba – pow. nowosądecki OSP Naszacowice
3. Wiktoria Dziedzic- pow. oświęcimski, OSP Przecieszyn
4. Małgorzata Ptaszkowska – pow. nowosądecki, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie
5. Anna Zgudziak – pow. suski, Liceum w Suchej Beskidzkiej

Grupa V Dorośli
1. Anna Kuźma – pow. wadowicki, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
2. Marek Skowronek- pow. bocheński, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rdzawie
3. Barbara Żydek – pow. oświęcimski
4. Maria Pawlik- pow. bocheński, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rdzawie
5. Elena Zielińska – pow. nowosądecki, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży

Partnerem Głównym wydarzenia był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Linki

policja.jpgzosp.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica