Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP AD 2024

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Informuję, iż XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu gorlickiego przeprowadzone zostaną w niedzielę 30 czerwca 2024 roku, o godz. 14:00, na stadionie sportowym w Kobylance (gm. Gorlice).

Zawody rozegrane zostaną w grupie A i C, na podstawie "Regulaminu Zawodów Sportowo- Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych" z 2011 roku.
Oprócz sztafety pożarniczej i ćwiczenia bojowego, przeprowadzona zostanie konkurencja musztry, na podstawie „Regulaminu zasad przeprowadzenia i oceny musztry dla zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych” z 2019 roku. Udział startujących drużyn w konkurencji musztry jest obligatoryjny.

Zgłoszenia drużyn do udziału w XII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 czerwca 2024 roku. W razie potrzeby przedłużenia terminu proszę o kontakt telefoniczny.

Odprawa dla kierowników drużyn planowana jest na środę 26 czerwca 2024 rok o godz. 19:30 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylance. Szczegóły odprawy podane zostaną w późniejszym terminie.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Regulamin Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych - kliknij aby pobrać
Regulamin zasad przeprowadzenia i oceny musztry dla zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych - kliknij aby pobrać

Linki

zosp.jpgpolicja.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica