Archiwum artykułów

Harmonogram Zjazdów Gminnych ZOSP RP na terenie powiatu gorlickiego w 2016 roku

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Szanowni druhny i druhowie,
proszę o telefoniczną informację o planowanych terminach Zjazdów Gminnych Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w poszczególnych gminach ziemi gorlickiej. Informacja ta ma ważne znaczenie, aby stworzyć harmonogram zjazdów celem uniknięcia dublowania zjazdów w kilku gminach jednego dnia. Poniżej przedstawiam pierwsze terminy zjazdów gminnych.

 

Przypominam, że Zjazdy Gminne Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w poszczególnych gminach powinny odbyć się w terminie od 1 kwietnia 2016 roku do 30 czerwca 2016 roku. Proszę pamiętać o wyborze przedstawicieli do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach oraz delegatów na Zjazd Powiatowy ZOSP RP w Gorlicach, wedle kryteriów liczebnych przyjętych uchwałą na ostatnim posiedzeniu Zarządu.

Po telefonicznej informacji od druhów, systematycznie będę zamieszczał w niniejszym artykule terminy zjazdów w poszczególnych gminach. Proszę zwracać uwagę na to, aby nie dublować terminów. Niedopuszczalne jest zwoływanie zjazdów w kilku gminach w tym samym terminie.

HARMONOGRAM ZJAZDÓW GMINNYCH ZOSP RP
Gmina Łużna - 16 kwietnia 2016 roku /sobota/
Gmina Moszczenica - 17 kwietnia 2016 roku /niedziela/

Linki

zosp malopolska.jpgpolicja.jpggorlice.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica