Archiwum artykułów

Zapraszamy na III Mistrzostwa Polski OSP w narciarstwie

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Szanowni druhny i druhowie,
już po raz III w Szczawnicy, w dniach 21-22 lutego b.r. zorganizowane zostaną Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w narciarstwie. Zachęcam do udziału w imprezie ! W 2013 roku powiat gorlicki na mistrzostwach reprezentowali druhowie z OSP Staszkówka (gm. Moszczenica), w 2014 dołączyli do nich druhowie z OSP Kryg (gm. Lipinki). Wierzę, że w bieżącej edycji gorliccy druhowie pokażą się z jak najlepszej strony.

 

Zgłoszenia do startu przyjmowane się odekip z całego kraju. Podobnie jak w poprzednich edycjach  w pierwszym dniu rozegrana zostanie konkurencja indywidualna, w drugim drużynowa. Tradycyjnie na naszej imprezie wszyscy zawodnicy podczas dwóch dni zawodów obowiązkowo startują w bojowym umundurowaniu strażackim tj. kurtka typu nomex  + spodnie + hełm strażacki.

Można zgłaszać się do obu konkurencji lub w przypadku trudności ze skompletowaniem drużyny tylko do konkurencji indywidualnej - w tym przypadku może zgłosić się nawet 1 zawodnik i reprezentować daną jednostkę OSP.

W zawodach udział biorą druhny  i druhowie w wieku od lat 18. Dopuszczamy do obu konkurencji 2 zawodników z danej jednostki  w wieku od 16 lat. Drużyny mogą być także mieszane tj. składające się z druhen i druhów, można zgłosić reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu.

Regulamin zawodów i potrzebne druki zgłoszeniowe będą zamieszczone na stronie ZOW ZOSP RP Kraków pod adresem www.zosprp.malopolska.pl. Kontakt do organizatorów - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica