Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. kwalifikowania do zawodów powiatowych

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kwalifikowania drużyn do X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych przypominam, iż zgodnie z "Regulaminem Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych", do zawodów powiatowych kwalifikują się zwycięzcy poprzednich zawodów powiatowych oraz zwycięzcy zawodów gminnych eliminacyjnych.


Oznacza to nic innego jak fakt, że jeśli w danej gminie zawody sportowo-pożarnicze rozgrywane były w roku 2018 i 2019, to do powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych kwalifikuje się tylko ta drużyna, która wygrała zawody gminne eliminacyjne. To Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP określa, które zawody są eliminacjami do zmagań powiatowych a które tylko i wyłącznie zawodami gminnymi.
Dla przykładu: w gminie X zawody gminne zorganizowano w roku 2018 i 2019. Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w gminie X ustalił, że zawody z roku 2018 to zawody eliminacyjne a zawody z roku 2019 to zawody gminne. Wówczas na zawody powiatowe jedzie drużyna, która zwyciężyła w 2018 roku.

Jeśli w danej gminie nie przeprowadzono w roku 2018 lub 2019 zawodów eliminacyjnych, to żadna drużyna z gminy nie może zostać zakwalifikowana do zawodów powiatowych.

Zgłoszenia drużyn do udziału w X powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych złożyć należy w formie pisemnej do dnia 10 czerwca 2019r. w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach bądź przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpisowe od drużyny za udział w X powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych wynosi 300,00 zł. Środki te należy wpłacić na rachunek bankowy:

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach
ul. 11 listopada 84, 38-300 Gorlice
BS w Bieczu 35 8627 0001 2002 3005 9558 0001
w tytule: wpisowe na zawody - (nazwa drużyny)

Linki

zosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica