Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. halowego turnieju MDP 2019

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Gorlicach planuje na dzień 8 grudnia 2019 roku przeprowadzenie Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Tegoroczne zawody będą pierwszymi w myśl uchwalonego w roku 2018 przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie regulaminu. Zgodnie z regulaminem w/w zawodów do zawodów powiatowych kwalifikują się m.in. zwycięzcy ostatnich zawodów gminnych. Odział Powiatowy ZOSP RP w Gorlicach w poprzednich dwóch latach pilotażowo organizował halowe zawody MDP aby na przykładzie bezpośrednich startów dopracować regulamin, dlatego też poprzednie zawody nie były zawodami, których zwycięzcy, w myśl regulaminu, kwalifikowani będą do zmagań szczebla powiatowego.

W związku z powyższym proszę o przeprowadzenie Gminnych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w terminie do 30 listopada 2019r. i tym samym wyłonienie zwycięzców, którzy będą reprezentować Państwa gminę podczas zmagań powiatowych. Do Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, z każdej gminy kwalifikuje się 1 drużyna chłopięca i 1 drużyna dziewczęca. Klasyfikacja zawodów prowadzona będzie zespołowo i indywidualnie.

W razie pytań proszę o kontakt z Członkiem Wojewódzkiej Komisji ds. Młodzieży ZOSP RP w Krakowie dh Przemysławem Wszołek – 500 170 546.

REGULAMIN /kliknij aby pobrać/

Linki

zosp.jpgpolicja.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica