Aktualności

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. środków ochrony osobistej na wypadek działań związanych z koronawirusem

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach informuje, iż otrzymał środki ochronne (płyny do dezynfekcji, maseczki i gogle) dla druhów OSP, przekazane przez firmę Empol za pośrednictwem Burmistrza Gorlic Rafała Kukli. Asortyment rozdysponowany zostanie wśród jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu gorlickiego. Proszę ponadto o zgłaszanie do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach posiadanych stanów ilościowych środków ochronnych i potrzeb w tym zakresie.

Po odbiór środków ochronnych (płynów do dezynfekcji maseczek i gogli) dla poszczególnych jednostek OSP proszę zgłaszać się do mnie Prezesów Zarządów Oddziałów Gminnych ZOSP RP lub Komendantów Gminnych ZOSP RP w piątek 27 marca b.r. lub w sobotę 28 b.r. Środki przekazane zostaną po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu miejsca i godziny odbioru.

Proszę ponadto Prezesów Oddziałów Gminnych ZOSP RP i Komendantów Gminnych ZOSP RP o przesłanie w terminie do niedzieli 29 marca b.r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o posiadanych stanach ilościowych środków ochronnych oraz zgłaszanie potrzeb w tym zakresie (płyny, maski, gogole, ubrania i inne)

Znajdujące się obecnie na stanie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, niezbędne w walce z epidemią środki ochronne, przekazała Miastu Gorlice firma EMPOL. Burmistrz, po konsultacjach z Zespołem ds. Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, zdecydował, że w obecnej sytuacji są one najbardziej potrzebne pracownikom domów pomocy społecznej (DPS przy ul. Michalusa i Sienkiewicza w Gorlicach oraz w Klimkówce) oraz druhom OSP z powiatu gorlickiego, którzy niosą pomoc seniorom i osobom przebywającym w kwarantannie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Linki

zosp.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica