Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Strażaka 2021

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych,
Przyjaciele funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej,

Z okazji „Dnia Strażaka” mam zaszczyt złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich strażaków z powiatu gorlickiego. W imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP RP dziękuję za poświęcenie i odwagę z jaką na co dzień ratujecie ludzkie życie, zdrowie i mienie. Dzięki Waszej postawie strażacki mundur od dziesięcioleci jest symbolem męstwa, odpowiedzialności i niezawodności.

Te cechy sprawdziły się nie tylko podczas akcji gaśniczych i ratunkowych, ale także w dzisiejszych bardzo trudnych czasach, w których nasz kraj dotknęła epidemia koronawirusa. Strażacy pracują bowiem ramię w ramię z personelem medycznym i innymi służbami mundurowymi na pierwszej linii walki z tą chorobą. Choć na przestrzeni ostatniego roku charakter służby uległ znacznie zmianie, sprostaliście stawianym Wam nowym zadaniom.

W dzień strażackiego święta oddaję także hołd wszystkim osobom, które pełniąc tę trudną służbę polegli w akcjach gaśniczych. To właśnie oni przypominają, jak niebezpiecznych zadań podejmują się strażacy ratując zdrowie i życie mieszkańców.

Z okazji „Dnia Strażaka” życzę Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech Św. Florian zawsze otacza Strażaków i ich rodziny swoją opieką.

Krzysztof Kosiba
Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego
Związku OSP RP w Gorlicach


Poniżej zamieszczam życzenia, które spłynęły na skrzynkę Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica