Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. zawodów halowych MDP 2021

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach planuje na dzień 5 grudnia 2021 roku przeprowadzenie Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

▶ Tegoroczne zawody przeprowadzone zostaną na podstawie Regulaminu uchwalonego w roku 2018 przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie, aczkolwiek tylko w zakresie przebiegu konkurencji.

▶ Wyjątkowo prawo udziału przysługuje bez konieczności przeprowadzenia eliminacji gminnych, zaś zwycięstwo nie będzie promowane udziałem w zawodach szczebla wojewódzkiego. Zawody mają być formą integracji środowiska MDP po przerwie wywołanej pandemicznymi obostrzeniami.

▶ Nie możemy jednak zapomnieć o obowiązku przestrzegania obostrzeń sanitarnych, stąd zawody przeprowadzone zostaną w nowej formule. Zrezygnowano z oficjalnego, grupowego otwarcia zawodów. Drużyny stawiać będą się na hali sportowej w Kobylance w ustalonych odstępach czasowych na kilkanaście minut przed startem. W podsumowaniu kończącym zawody udział wezmą tylko kapitanowie drużyn wraz z opiekunem.

▶ Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP przeprowadził wstępne rozeznanie w zakresie liczby drużyn MDP chętnych do wzięcia udziału w zawodach, jednakże w związku ze zmianami wywołanymi dynamiczną sytuacją pandemiczną, konieczne jest ostateczne zgłoszenie drużyn. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 20 listopada 2021 roku pod numerem telefonu 500-170-546 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

▶ W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

REGULAMIN Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych (kliknij aby pobrać)


PREZES
Zarządu Oddziału Powiatowego 
ZOSP RP w Gorlicach
dh Przemysław Wszołek 

Linki

gorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica