Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach w miesiącu lutym 2023 roku planuje organizację Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych (zgodnie z Regulaminem uchwalonym w roku 2018 przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie).

Tym samym do końca stycznia 2023 roku Zarządy Oddziałów Miejsko-Gminnych/Gminnych ZOSP RP zobowiązane są przesłać do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach zgłoszenie 2 drużyn (1 w kategorii chłopców i 1 w kategorii dziewczyn). Zgłoszenia przesyłać należy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgodnie Regulaminem zawodów, eliminacje gminne odbywają co roku w okresie od 15 października do 31 stycznia, organizatorem jest Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP, przy współudziale samorządu gminnego, główną nagrodą zawodów jest puchar Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego/Gminnego ZOSP RP.

Przypominam, że możliwość startu w zawodach szczebla powiatowego będą mieli zawodnicy, którzy w 2023 roku kończą 10 lub 15 lat. Oznacza to, że w zawodach mogą startować zawodnicy urodzeni w latach 2008-2013, nie ma znaczenia miesiąc i dzień.

Zachęcam wszystkie Oddziały Związku OSP RP na terenie powiatu gorlickiego do przeprowadzenia eliminacji gminnych. Oddział Powiatowy ZOSP RP w Gorlicach deklaruje zapewnienie obsługi sędziowskiej.

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 500-170-546.

Linki

zosp.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica