Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachKomunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach ws. zaopatrzenia jednostek OSP w tlen medyczny

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,

Informuję, iż z dniem 31 grudnia 2022 roku zawieszono (do odwołania) świadczenie usługi nieodpłatnego napełniania butli tlenem medycznym dla jednostek OSP, które użyły tlen podczas prowadzonych działań ratowniczych.

Przypominam, iż w roku 2022 staraniami Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorlicach problem zaopatrzenia jednostek OSP z powiatu gorlickiego w tlen medyczny został rozwiązany.

W dniu 16 lutego 2022 rok miałem zaszczyt w imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach podpisać porozumienie z Panem Marcinem Maurerem - Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL, które zadeklarowało pokrycie kosztów napełniania butli tlenem medycznym do końca 2022 roku.

Obecnie prowadzone są uzgodnienia na poziomie wojewódzkim i centralnym, które mają na celu rozwiązanie problemu zaopatrzenia jednostek OSP w tlen medyczny. O ustaleniach będę na bieżąco informował.

Dziękuję uprzejmie za pomoc w dotychczasowej realizacji zadania Dyrektorowi do spraw inwestycji Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL Panu Markowi Ćwiklikowi oraz Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji (nr tel. 500 170 546)

Linki

gorlice.jpgzosp.jpgpolicja.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica