Aktualności

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP w Gorlicach ws. konkursu dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni druhny i druhowie,
Zarząd Główny Związku OSP RP juz po raz XIV ogłosił konkursu dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Najlepsi z Najlepszych. Zachęcam wszystkie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu powiatu gorlickiego do pochwalenia się swoją pracą i osiągnięciami.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej aktywnej i wyróżniającej się Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, której praca przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa, tradycji ruchu strażackiego, jak również promowania idei wspólnej pracy na różnych płaszczyznach (kulturalnej, sportowej, społecznej, informacyjnej, itp.).

W XIV edycji konkursu jury będzie oceniać działalność MDP i jej opiekuna w okresie od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r., dlatego proszę o przesyłanie opisu działalności MDP i innych dokumentów dotyczących wyłącznie 2022 roku.

Proszę o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu, do którego mogą przystąpić drużyny, które zrealizowały cele z każdego z wymienionych w regulaminie kryteriów.

Związek OSP RP ciekawi, jakie inicjatywy były podejmowane przez MDP i jak realizowano działania związane z propagowaniem wiedzy w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Większość z MDP podjęła nowe działań dostosowane do warunków, częściowo działalność przeniosła się na zajęcia i inne przedsięwzięcia realizowane w systemie on-line. W 2022 roku członkowie MDP byli pomysłowi, zaradni, odpowiedzialni i przedsiębiorczy – wyjątkowi. Dlatego chcemy zapoznać się z ich pracą, osiągnięciami i promować nowe formy działalności.

Zgłoszenia na konkurs należy przesyłać na adres: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa – z dopiskiem: konkurs dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”. Regulaminowy termin przesłania zgłoszeń – do 28.02.2023 roku

Regulamin konkursu - kliknij aby pobrać

Formularz zgłoszenia MDP - kliknij aby pobrać

 

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica