Oddział Powiatowy ZOSP RP w Gorlicach



Aktualności

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Gorlicach 2023

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We wtorek 31 stycznia 2023 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach, przeprowadzono Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Gorlicach. Do oceny na szczeblu powiatowym, w skutek przeprowadzenia eliminacji gminnych, złożono 85 prac, w tym:

w grupie I (przedszkola) – 17 prac
w grupie II (szkoły podstawowe – kl. I-IV) – 35 prac
w grupie III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII) – 29 prac
w grupie IV (szkoły ponadpodstawowe) – 0 prac
w grupie V (dorośli) – 4 prace

Prace złożone zostały z Oddziałów Miejsko-Gminnych/Gminnych ZOSP RP z terenu powiatu gorlickiego, w tym:
ZOM-G ZOSP RP w Bieczu, w łącznej liczbie 8 prac
ZOM-G ZOSP RP w Bobowej, w łącznej liczbie 10 prac
ZOG ZOSP RP w Gorlicach, w łącznej liczbie 7 prac
ZOG ZOSP RP w Ropie, w łącznej liczbie 18 prac
ZOG ZOSP RP w Łużnej, w łącznej liczbie 16 prac
ZOG ZOSP RP w Sękowej, w łącznej liczbie 15 prac
ZOG ZOSP RP w Uściu Gorlickim, w łącznej liczbie 11 prac
ZOG ZOSP RP w Lipinkach – 0 prac, brak eliminacji gminnych
ZOG ZOSP RP w Moszczenicy – 0 prac, brak eliminacji gminnych

W wyniku oceny Komisja przyznała następujące miejsce w poszczególnych grupach:
I grupa - przedszkola
I miejsce – Maja Hutyriak, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bodakach
II miejsce – Aleksandra Bielska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
III miejsce – Marcel Gębarowski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bodakach
Wyróżnienie – Szymon Sokół, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
Wyróżnienie – Julia Bernasiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej
II grupa – szkoły podstawowe - klasy I-IV
I miejsce – Helena Abram, Szkoła Podstawowa w Bieśniku
II miejsce – Maciej Abram, Szkoła Podstawowa w Bieśniku
III miejsce – Marcel Szczerba, Szkoła Podstawowa w Śnietnicy
Wyróżnienie – Antonina Bogoń, Szkoła Podstawowa w Siarach
Wyróżnienie – Anna Hyziak, Szkoła Podstawowa w Szalowej
III grupa - szkoły podstawowe - klasy V-VIII
I miejsce – Krystian Jędrzejowski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej
II miejsce – Paulina Głąb, Szkoła Podstawowa w Szalowej
III miejsce – Kinga Niemaszyk, Szkoła Podstawowa w Szalowej
Wyróżnienie – Maja Łukaszyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Ropie
Wyróżnienie – Natalia Szymczyk, Szkoła Podstawowa w Dominikowicach
IV grupa – szkoły ponadpodstawowe
Brak prac
IV grupa – dorośli
I miejsce – Gabriela Sawicka, Łużna
II miejsce – Karolina Mituś, Ropa
III miejsce – Agata Mituś, Ropa
Wyróżnienie – Agnieszka Mituś, Ropa

Komisja konkursowa pracowała w składzie:
Przewodniczący – Pani Agata Musiał-Janik
Sekretarz – dh Mateusz Ślęzak
Członek – Pan Bartłomiej Belniak
Członek – Pan Wojciech Haberek
Członek – dh Przemysław Wszołek
Członek – dh Florian Przybycień
Członek – dh Piotr Szczerba
Członek – dh Paweł Baranowski
Członek – dh Mieczysław Skowron

Wręczenie nagród dla laureatów odbędzie podczas Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica