Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachAktualności

OSP Binarowa i OSP Staszkówka na halowych zawodach MDP pow. tarnowskiego

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 19 marca 2023 roku w hali sportowej w w Ciężkowicach rozegrano V halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze pow. tarnowskiego. W zawodach gościnnie wystąpili reprezentanci powiatu gorlickiego - chłopcy z MDP OSP Binarowa i dziewczyny z MDP OSP Staszkówka.


To właśnie młodzi adepci pożarnictwa z Binarowej i Staszkówki zwyciężyli w rozgrywanych przed kilkunastoma dniami halowych zmaganiach MDP pow. gorlickiego.

Wyniki, które osiągnęli na ziemi tarnowskiej napawają optymizmem przed przyszłorocznymi zmaganiami szczebla wojewódzkiego.

Odnosząc bezpośrednio rezultaty poszczególnych zawodników, wyniki osiągnięte podczas gościnnych startów przez dziewczyny z OSP Staszkówka pozwoliłyby im indywidualnie uplasować się na dwóch pierwszych miejscach, drużyno zaś na miejscu trzecim. Chłopcy z Binarowej, w odniesieniu do wyników gospodarzy, drużynowo uplasowali by się na miejscu 5, zaś najlepszy z chłopców indywidualnie zająłby miejsce 3.

Startujące drużyny dopingował m.in. Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Przemysław Wszołek.

Sędzią głównym zawodów był dh Paweł Baranowski - Członek Zarządu Małopolskiego Kolegium Sędziów Zawodów Strażackich.

Udział drużyn MDP z powiatu gorlickiego w V halowych młodzieżowych zawodach sportowo-pożarniczych pow. tarnowskiego, to wyraz współpracy pomiędzy Zarządami Oddziałów Powiatowych ZOSP RP w Gorlicach i Tarnowie.

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpgzosp.jpggorlice.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica