Oddział Powiatowy ZOSP RP w GorlicachArchiwum artykułów

Zaproszenie do udziału w uroczystości ku czci Świętego Floriana

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 4 maja 2019 roku o godzinie 12.00 w Bazylice Św. Floriana w Krakowie odbędzie się Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego w intencji druhów Ochotniczych Straży Pożarnych, wszystkich strażaków Państwowej Straży Pożarnej, pracowników cywilnych oraz emerytów i rencistów pożarnictwa województwa małopolskiego.

"Jestem mały, wiem więcej" w OSP Pagorzyna

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Pagorzynie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Jestem mały – wiem więcej”, którego organizatorem był Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Krakowie. Program zrealizowany został przez Ochotniczą Straż Pożarną z Pagorzyny (gm.Lipiki)

"Jestem mały, wiem więcej" w OSP Rożnowice

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W dniu 18 marca 2021 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rożnowicach (gm. Biecz) odbyło się podsumowanie projektu „Jestem mały, wiem więcej”, finansowanego ze środków z WFOŚiGW w Krakowie i Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. małopolskiego. Projekt ten realizowany był w 8-10 szkołach podstawowych na terenie woj. małopolskiego. Każdego roku w programie udział bierze ponad 200 dzieci z klas I-III.

"Prezent MSWiA na Dzień Dziecka dla najmłodszych strażaków" Komunikat z posiedzenia Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP informuje, że na posiedzeniu, które odbyło się w dniu 1 czerwca 2017 r. Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP przyjęło z niepokojem informację o poważnych opóźnieniach w uruchamianiu środków pochodzących z budżetu Państwa, a przeznaczonych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych.

Linki

policja.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpgzosp.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica