Archiwum artykułów

Druhowie z gorlickiego pielgrzymowali do Dębowca

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W niedzielę 28 maja 2017 roku, po raz drugi strażacy zawodowych i ochotniczych straży pożarnych, weterani służby pożarniczej oraz działacze związkowi przybyli wspólnie na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu koło Jasła, by podziękować za wstawiennictwo i opiekę podczas prowadzonych na co dzień działań ratowniczo-gaśniczych. Spotkanie stało się okazją do uhonorowania osób, które swoją działalnością społeczną przyczyniają się do umacniania wizerunku ochotniczego pożarnictwa.

Druhowie z gorlickiego w programie "ognisty ratownik - gorąca krew 2017"

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 10 marca 2018r. w Pijalni Głównej Wód Mineralnych w Krynicy Zdroju odbyło się podsumowanie XII edycji etapu okręgowego programu "ognisty ratownik - gorąca krew" - strażacy w honorowym krwiodawstwie. Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy zajął wysokie V miejsce w województwie małopolskim w kategorii "najaktywniejsza jednostka OSP".

Dzień Strażaka w Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymbarku

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W środę 3 maja 2017 roku druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Szymbarku (gm. Gorlice) tradycyjnie zorganizowali uroczystości z okazji św. Floriana - patrona strażaków. Świętowane rozpoczęła uroczysta msza święta w cerkwi na Wólce. Po mszy w plenerze odbył się apel.

Eliminacje Gminne OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" - Bobowa 2017

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

21 marca 2017r. w Szkole Podstawowej w Stróżnej odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Zebranych powitał Prezes ZOMG OSP RP w Bobowej dh Tomasz Tarasek. Jak co roku do rywalizacji stanęły dwuosobowe zespoły ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Bobowa.

Eliminacje Gminne OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" - Moszczenica 2017

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Aktualności

W sobotę 4 marca 2017 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy przeprowadzone zostały Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło łącznie 23 uczestników, reprezentantów wszystkich szkół z terenu Gminy Moszczenica a także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Linki

policja.jpggorlice.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica