Komunikaty Prezesa

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2023

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
W nawiązaniu do pisma znak ZOP.ZOSP.RP.Gorlice-1.11.2022 z dnia 6 listopada 2022 roku informuję, iż Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarniczych (zgodnie z Regulaminem uchwalonym w roku 2018 przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie, zwanym dalej Regulaminem) przeprowadzone zostaną w niedzielę 26 lutego 2023 roku w hali sportowej w Bobowej.

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych w OSP w 2023 roku

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
zgodnie z wytycznymi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach w sprawie tworzenia i publikowania harmonogramu walnych zebrań sprawozdawczych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie gorlickich gmin, poniżej zamieszczam harmonogram zebrań wraz z podaniem godzin. Harmonogram będzie aktualizowany po przesłaniu informacji z pozostałych Oddziałów Miejsko-Gminnych i Gminnych ZOSP RP z gorlickiego.

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws. konkursu plastycznego

Przemysław Wszołek. Opublikowano w Komunikaty Prezesa

Szanowni druhny i druhowie,
Związek OSP RP ogłosił Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny, którego celem jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych.

Linki

gorlice.jpgpolicja.jpgzosp.jpgzosp malopolska.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica