Aktualności

MDP OSP Stróżna na Wojewódzkich Halowych Zawodach MDP

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W sobotę 26 marca 2022 roku w hali sportowej w Przytkowicach (pow. wadowicki) przeprowadzono Wojewódzkie Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Powiat gorlicki, zarówno w grupie chłopców jak i dziewczyn, reprezentowali mistrzowie powiatu - MDP OSP Stróżna (gm. Bobowa). Start w zawodach wojewódzkich odnotowała także Martyna Krupczak z OSP Bystra (gm. Gorlice), najlepsza w powiecie w starcie indywidualnym.

Eliminacje Powiatowe OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" 2022

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W czwartek 24 marca 2022 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach przeprowadzono Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W rywalizacji udział wzięło 33 uczestników, podzielonych na trzy grupy wiekowe. Organizatorem zmagań był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach przy współudziale Starostwa Powiatowego w Gorlicach, Województwa Małopolskiego, Miasta Gorlice, Banku Spółdzielczego w Bieczu oraz Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach.

Eliminacje Gminne OTWP 2022 - Lipinki

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W środę 9 marca 2022 roku w Domu Ludowym w Lipinkach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem zmagań był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Lipinkach oraz samorząd gminy Lipinki.

Linki

zosp.jpgzosp malopolska.jpggorlice.jpgpolicja.jpg
Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica